kontakt oss

cosmedica

Cosmedica AS er et norsk selskap, og står bak varemerket Elixir Cosmeceuticals.

Vi har administrasjon og lager på Sandnes, salgskontor i Oslo og salgskonsultenter i Stavanger og Stockholm.

Ønsker du produktveiledning og anbefalinger til din hud, send oss en mail på elixir@cosmedica.no og vi vil hjelpe deg.

Ansatte
Linda Langvik
Adm. direktør
linda@cosmedica.no
+47 970 67 496

Marianne Fjørtoft
Fagsjef
marianne@cosmedica.no
+47 932 60 008

Kristine Borge
Salgs og markedssjef
kristine@cosmedica.no
+47 454 92 848

Elin Pallesen
Økonomi & adm.sjef
elin@cosmedica.no
+47 958 40 875

Kornelia Eickhoff
Salg og kundeutvikling Sverige
kornelia@cosmedica.no
+46 705 515 275

Renata Ivaskevice
Kundeservice
ordre@cosmedica.no
+47 968 15 941